W tym roku Dzień Otwarty UW odbędzie się stacjonarnie. 23 kwietnia na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 na kandydatów czekać będą przedstawiciele wszystkich uczelnianych jednostek, a także uniwersyteckich biur, samorządów, kół naukowych i organizacji studenckich. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wydziału Chemii UW. Stoisko nr 25. Odpowiemy na Wasze wszystkie pytania o zasady rekrutacji na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie.

Uniwersytet Warszawski z myślą o swoich przyszłych studentach organizuje Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z ofertą studiów oraz zasadami rekrutacji, a także odwiedzić stoiska informacyjne, przygotowane przez poszczególne wydziały i jednostki. Na miejscu będą też przedstawiciele Samorządu Studentów i organizacji studenckich, a także kół naukowych czy Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Odpowiedzi na pytania udzieli także Biuro ds. Rekrutacji.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w sobotę, 23 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 na terenie kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.